Budeme vás kontaktovat co nejdříve.

Bojíte se že cena za opravu vaši techniky bude příliš vysoká? Nemusíte mít žádné obavy! Po diagnostice, kterou vám uděláme zcela ZDARMA vám uvedeme přibližnou cenu opravy! Za skvělé ceny našich služeb vám slíbíme vysokou kvalitu práce a kvalitní importní díly!
Circle
Přijali jsme vaši žádost o zpracování.
Ach ... něco se pokazilo. Již jsme vyhodili našeho programátora a donutili nového, aby dal všechno do pořádku.
09:00 - 18:00
Hodiny
Po - Pá
09:00 - 13:00
Hodiny
Sobota
Ke Kapslovně 2855/3
130 00 Praha 3 — Žižkov

Proč si vybrat FIXIM.CZ?

Proč si tedy zvolit právě nás? Uvádíme hned několik důvodů!
První v řadě je zde poměr kvality práce a skvělé ceny.
Dalším důvodem je naše široké zaměření – opravíme nejen telefony, tablety a notebooky, ale i Vaše další domácí elektronické zařízení, jako jsou kávovary, mikrovlnné trouby apod. V neposlední řadě, námi používané náhradní díly jsou vždy originální, čímž dbáme na kvalitu naší práce a zaručujeme Vaši spokojenost.

O NÁS

Naše společnost se zaměřuje na servis elektroniky. Proč jsme se rozhodli otevřít naší dílnu? Měli jsme pobočku prodávající elektronické zařízení, ala chtěli jsme mít zároveň i servis pro naše výrobky. Teď jsme se rozhodli udělat to samé i pro Vás! Za skvělé ceny Vám garantujeme skvěle odvedenou práci, kvalitní importní díly a dobrou náladu! To vše pro Vás nově od 1. 10. 2020!
cover_image

Náš tým

Abychom Vám mohli zaručit kvalitu a rychlost opravy všech Vašich zařízení, vybíráme do našeho týmu jen profesionály, a to s nejméně desetiletou praxí. Naši zaměstnanci jsou Vám vždy ochotni s čímkoliv pomoci - na pobočce se o Vás postarají naše přátelské a usměvavé kolegové.
cover_image

Naše dílna

Fixim dilnaFixim prace